profesionálne komorné divadlo v centre Bratislavy

program

03.03. 19:00
PRAKTIKÁBEL
/I. REPRÍZA/ jemne politická satira. Réžia: Matej Feldbauer, Dramaturgia: Šimon Peter Králik, Mešká: Róbert Švec, Obsadenie a hudba: PRAKTIKÁBEL  
InfoKalendár
05.03. 19:00
Divadlo TICHO a spol.
čarovná komédia času. Hrajú: Judita Hansman, Michal Ďuriš. Réžia: Viera Dubačová.
InfoKalendár
07.03. 19:00
Divadlo TICHO a spol.
groteskná feéria pre 4 hercov a čas. Hrajú: Jana Lieskovská, Pavol Plevčík, Ivan Martinka, Michal Jánoš. Réžia: Róbert Horňák.
InfoKalendár
09.03. 19:00
Folkový koncert. Hrá: Jano Svetlan Majerčík.
InfoKalendár
10.03. 19:00
predstavenie pohrávajúce sa s témou preinformovanosti doby.  Choreografia a interpretácia: Kei Mimakiová, Zuzana Burianová.
InfoKalendár
12.03. 19:00
Divadlo TICHO a spol.
smutno-smiešna groteska o piesni, ktorá putovala časom. Hrajú: Michal Jánoš, Matúš Krátky, Renáta Rundová Horňáková, Juliana Hamranová. Réžia Róbert Horňák.
InfoKalendár
16.03. 19:00
poeticko - jazzový večer. Názov projektu: Básne múzické. O čom: džezové skladby na texty českých a slovenských básnikov / Kostra, Smrek, Seifert, Hrubín, Skácel.
InfoKalendár
17.03. 19:00
Divadlo KONTRA
Hypnotizujúce predstavenie, ohromujúce svojou silou. Ocenené na festivale WROSTJA 2015 cenou mesta Wroclaw a hlavná cena na festivale Albamono v Albánsku za mužský herecký výkon. Hrá: Peter Čižmár.
InfoKalendár
19.03. 19:00
Prvý plán / Divadlo SpozaVoza
Autorská hra inšpirovaná protestnou hladovkou v pražskej väznici Pankrác. Hrajú: Martin Kollár, Elena Kolek Spaskov, Kristína Mackovčáková, Andrej Šoltés / Miro Mihálek, Peter Tilajčík Réžia: Daša Krištofovičová.
InfoKalendár
21.03. 19:00
Prešporské divadlo
činoherno-pohybová groteska. Hrajú: Elena Kolek Spaskov a Judita Hansman. Námet, scenár, réžia Judita Hansman, Ivan Blahút.
InfoKalendár
24.03. 19:00
DVOJKONCERT - CYKLUS WORK IN PROGRESS. Hrajú: Straky a nálezy: Tomáš Garai – spev, gitara, Adrián Kelemen – spev, gitara. J. Hamranová – spev, E. Žigmund – spev, gitara, klavír.
InfoKalendár
26.03. 19:00
Divadlo TICHO a spol.
monodráma. Hrá: Jana Lieskovská. Réžia: Robo Horňák.
InfoKalendár

Aktuálny program na stiahnutie

chcete o nás vedieť viac?

Objednajte si náš exkluzívny nepravidelník Kruh priateľov !

TU.

Predaj lístkov

Vážení diváci, veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknuté problémy spojené s nákupom lístkov. Prosíme Vás o strpenie, veríme, že problém v dohľadnej dobe vyriešime. Lístky si zatiaľ môžete zakúpiť v sieti Ticketportal, alebo rezervovať mailom na tichoaspol@gmail.com.

Repríza Jaška 19.2. ZRUŠENÁ

Vážení diváci, bohužiaľ, zo závažných dôvodov sme nútení reprízu inscenácie Jašek zrušiť. Za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme a vopred ďakujeme za pochopenie.

U KATA / Premiéra 31.01.2018

Už zajtra sa dozvieme príbeh troch katov v netradičnej divadelnej inscenácii od divadelného telesa PRAKTIKÁBEL.
Zľavnené lístky si možete zakúpiť aj na interticket.sk

Newsletter Január - Február 2018

Prečítajte si ako bude vyzerať začiatok roka 2018 v TICHO a spol v našom novom newslettery

divadlo pre knihomoľov

Na február sme pripravili akciu pre čitateľov Mestskej knižnice Bratislava a Staromestskej knižnice. Stačí, ak sa v pokladni preukážete čitateľským preukazom a máte vstup na naše predstavenia zadarmo.

reportáž z Moja Kultúra

Pozrite si reportáž o našej najnovšej inscenácii Jašek s Jankou Lieskovskou
Viac…

 

Andrzej Maleszka - Jašek

Rozhovor s Janou Lieskovskou o monodráme Jašek z pera poľského autora Andrzeja Maleszku.

"Na zdravie" želá Krasňanský

Na deci vínka vás v našom divadle pravidelne pozýva Vinohradníctvo a vinárstvo Krasňanský

Čo všetko u nás nájdete - TICHO a spol.

Mohlo by vás zaujímať:

  • sídlime v centre Bratislavy – 10 krokov od obrátenej pyramídy, 20 krokov od Blumetálu a 30 krokov od Obchodnej
  • budete na dotyk od hercov a náš priestor vás zaručene vtiahne do deja
  • prinášame rôzne príbehy a mimoriadne zážitky od profesionálnych tvorcov

čím momentálne žijeme?

Ak Vás zaujíma, čím sa aktuálne zaoberáme, začítajte sa do našich nepravidelníkov, kde prinášame rozhovory s našimi tvorcami, hercami a ľuďmi zo zákulisia.  Aktuálne číslo v plnej verzii sa Vám sprístupní po registrácii do nášho Kruhu priateľov (okrem newslettra alebo nepravidelníka na Vás čakajú aj rôzne akcie a iné bonusy). Archívne čísla si po novom môžete pozrieť aj bez registrácie.

Máme totiž radi dialóg a týmto spôsobom môžeme zdieľať s Vami informácie a témy, ktoré sa najlepšie rozoberajú na káve. Odporúčame teda pripraviť si ľubovoľnú obľúbenú tekutinu, vyložiť nohy a vyhradiť pár minút na čítanie.

 

máme ďalšiu recenziu na Uličku

„Kde v klasických kinách je javisko zreteľne oddelené od hľadiska, niekedy dokonca zmenou úrovne, tu sa hranica stiera. Napriek tomu, že sa divadelná štvrtá stena až tak často neláme, fyzická hranica medzi účinkujúcimi a divákmi je neprítomná, niekedy môžete byť takmer súčasťou predstavenia. Alebo hoci len sedieť vedľa hlavnej postavy.“

Mária Antoničová, fandom.sk

vaše ohlasy

Komentár na FB z apríla 2016 k predstaveniu Déjà vu:
„I don´t speak or understand Slovakian, and still I remember so well this fantastic play. Because great theatre doesn´t need language to be understood! Proven by Ticho a spol.“ Tomas K. Solbakken

Ďakujeme.

ešte sa dá kúpiť...!

Kniha ku 5. rokom Divadla TICHO a spol. je jedinečným prerozprávaním príbehu nášho divadla s fotografiami a odbornou štúdiou. Divadlo je umením prítomného okamihu. Uplynutím danej chvíle sa pominie aj ono. Zostáva len ako odtlačok na duši svojich divákov a tvorcov… A v podobe tejto knihy – ako barličky našej pamäti.

Knihu môžete kúpiť u nás, hodinu pred predstavením a vo vybraných kníhkupectvách – napr. Artforum.

ďalšie knihy v TICHU

Divadelný alebo vizuálny zážitok z návštevy u nás si môžete odniesť aj v podobe jednej z kníh, ktoré máme v ponuke. Aktuálne :

  • TICHO a spol. – Odtlačok na duši divákov a tvorcov
  • Miloš Janoušek: Testament
  • Bobo Pernecký: Karikatúry
  • Anton Sládek: Medzičas (fotografie)

Dostupné sú hodinu pred predstavením alebo objednávkou mailom.

A ak by sa Vám málilo, nájdete u nás vo foyeri aj knižný kolotoč – knihu, ktorá Vás zaujme si môžete vziať domov, neskôr ju vrátiť alebo priniesť inú… Niekedy sme prekvapení, čo všetko nájdeme 🙂

spravte si/im radosť

PRIMA vecičky z produkcie našich mentálne znevýhodnených kamarátov z DSS PRIMA /alias Stopy snov si môžete pozrieť hodinu pred predstavením v Divadelnom bufete alebo objednať  mailom tichoaspol@gmail.com.