profesionálne komorné divadlo v centre Bratislavy

program

15.08. - 13.09.
TICHO a spol.
Mapa škvŕn po spoločných emóciách… odtlačky na duši divákov i tvorcov…
InfoKalendár
18.08. 17:00

Organická rytmika – ZRUŠENÉ

Rytmický jam session s pohybovo-tanečným performance pod vedením tanečnej pedagogičky a choreografky Michaely Motlochovej v Medickej záhrade. VSTUP VOĽNÝ
Kalendár

Aktuálny program na stiahnutie

chcete o nás vedieť viac?

Objednajte si náš exkluzívny nepravidelník Kruh priateľov !

TU.

Príďte podporiť mladé talenty na Open stage - Noc divadiel 2017

Túto Noc divadiel sme sa rozhodli venovať talentu a otvoriť javisko všetkým, ktorí svoje umenie chcú posunúť ďalej. V rámci tohto výnimočného večera na našom javisku vystúpia mladí začínajúci umelci z rôznych odvetví, takže sa skutočne máte na čo tešiť. Okrem pestrého programu bude pre Vás pripravené komorné občerstvenie, príjemnú atmosféru a množstvo ďalších prekvapení. Ak máte chuť na našom Open stage vystúpiť, prihláste sa! Naše javisko je v túto noc otvorené každému. Tešíme sa na Vás 18. novembra o 19.00 v TICHO a spol.

Prihláška: http://bit.ly/openstage_tichoaspol

...a dážď 20.11. ZRUŠENÉ

Vážení diváci, je nám to veľmi ľúto, kvôli technickým komplikáciám je novembrové predstavenie … a dážď zrušené. Zakúpené vstupenky ostávajú v platnosti na januárový termín, ktorý ešte upresníme, prípadne na iné naše predstavenie.

 

Domov Eros Viera 26.11. ZRUŠENÉ!

Vážení diváci, je nám to veľmi ľúto, žiaľ kvôli zdravotnej komplikácií jedného z účinkujúcich je novembrové predstavenie zoskupenia Med a prach zrušené. Zakúpené vstupenky ostávajú v platnosti na decembrový termín – 8.12.

ticho na Devíne...

Vypočujte si záznam rozhovorov z rádia Devín k našej čerstvej premiére a novinkám, ktoré chystáme.
Viac…

 

Andrzej Maleszka - Jašek

Rozhovor s Janou Lieskovskou o pripravovanej monodráme Jašek z pera poľského autora Andrzeja Maleszku.

"Na zdravie" želá Krasňanský

Na deci vínka vás v našom divadle pravidelne pozýva Vinohradníctvo a vinárstvo Krasňanský

Čo všetko u nás nájdete - TICHO a spol.

Mohlo by vás zaujímať:

  • sídlime v centre Bratislavy – 10 krokov od obrátenej pyramídy, 20 krokov od Blumetálu a 30 krokov od Obchodnej
  • budete na dotyk od hercov a náš priestor vás zaručene vtiahne do deja
  • prinášame rôzne príbehy a mimoriadne zážitky od profesionálnych tvorcov

čím momentálne žijeme?

Ak Vás zaujíma, čím sa aktuálne zaoberáme, začítajte sa do našich nepravidelníkov, kde prinášame rozhovory s našimi tvorcami, hercami a ľuďmi zo zákulisia.  Aktuálne číslo v plnej verzii sa Vám sprístupní po registrácii do nášho Kruhu priateľov (okrem newslettra alebo nepravidelníka na Vás čakajú aj rôzne akcie a iné bonusy). Archívne čísla si po novom môžete pozrieť aj bez registrácie.

Máme totiž radi dialóg a týmto spôsobom môžeme zdieľať s Vami informácie a témy, ktoré sa najlepšie rozoberajú na káve. Odporúčame teda pripraviť si ľubovoľnú obľúbenú tekutinu, vyložiť nohy a vyhradiť pár minút na čítanie.

 

máme ďalšiu recenziu na Uličku

„Kde v klasických kinách je javisko zreteľne oddelené od hľadiska, niekedy dokonca zmenou úrovne, tu sa hranica stiera. Napriek tomu, že sa divadelná štvrtá stena až tak často neláme, fyzická hranica medzi účinkujúcimi a divákmi je neprítomná, niekedy môžete byť takmer súčasťou predstavenia. Alebo hoci len sedieť vedľa hlavnej postavy.“

Mária Antoničová, fandom.sk

vaše ohlasy

Komentár na FB z apríla 2016 k predstaveniu Déjà vu:
„I don´t speak or understand Slovakian, and still I remember so well this fantastic play. Because great theatre doesn´t need language to be understood! Proven by Ticho a spol.“ Tomas K. Solbakken

Ďakujeme.

ešte sa dá kúpiť...!

Kniha ku 5. rokom Divadla TICHO a spol. je jedinečným prerozprávaním príbehu nášho divadla s fotografiami a odbornou štúdiou. Divadlo je umením prítomného okamihu. Uplynutím danej chvíle sa pominie aj ono. Zostáva len ako odtlačok na duši svojich divákov a tvorcov… A v podobe tejto knihy – ako barličky našej pamäti.

Knihu môžete kúpiť u nás, hodinu pred predstavením a vo vybraných kníhkupectvách – napr. Artforum.

ďalšie knihy v TICHU

Divadelný alebo vizuálny zážitok z návštevy u nás si môžete odniesť aj v podobe jednej z kníh, ktoré máme v ponuke. Aktuálne :

  • TICHO a spol. – Odtlačok na duši divákov a tvorcov
  • Miloš Janoušek: Testament
  • Bobo Pernecký: Karikatúry
  • Anton Sládek: Medzičas (fotografie)

Dostupné sú hodinu pred predstavením alebo objednávkou mailom.

A ak by sa Vám málilo, nájdete u nás vo foyeri aj knižný kolotoč – knihu, ktorá Vás zaujme si môžete vziať domov, neskôr ju vrátiť alebo priniesť inú… Niekedy sme prekvapení, čo všetko nájdeme 🙂

spravte si/im radosť

PRIMA vecičky z produkcie našich mentálne znevýhodnených kamarátov z DSS PRIMA /alias Stopy snov si môžete pozrieť hodinu pred predstavením v Divadelnom bufete alebo objednať  mailom tichoaspol@gmail.com.